LİBERTADORES'TE QUİTO BAYRAMI

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

LİBERTADORES'TE QUİTO BAYRAMI

Mesaj  bergman Bir Perş. Mayıs 22, 2008 7:48 pm

LDU Quito-San Lorenzo

San Lorenzo,Libertadores’in kokusunu alınca,ligi biraz boşladı ve as futbolcularını bu maça sakladı.Aynı şey Quito için geçerli.Onlar haftasonu Ekvador Apertura’da Quito derbisinde Deportivo’ya 3-2 kaybettiler.İki takımında kafası bu maçta.LDU Quito ,Libertodores’te Arsenal ve Estudiantes’i iki maçta attığı 8 golle uğurladı.Bu maçta ilk etapta deplasmanda attıkları golün etkisiyle rölantide oynayacaklardır.San Lorenzo üzerlerine geldiğinde kontratakla çok pozisyon bulacaklardır.Kaleci Orion’a dikkat hem Libertadorese hem clausurada çok hatalar yaptı.Quito favorim

LOST Quitodan daha iyi bir performans bekliyordum.Estudiantes gibi bir takımı kendi sahalarında o kadar kolay geçmişlerdi ki,ona güvendim.Ama nacizane tavsiyem çok emin olmadıkça kupa maçlarına oynamayın
Santos-America

Santos,Libertadores’te kendi sahasında oynadığı maçların tümünü kazanırken sadece 1 gol yedi.Geçtiğimiz hafta Brezilya liginde de kazandılar.Club America ise Libertadores’i o kadar isityor ki Meksika Clausurayı son sırada bitirmeyi bile göze aldı.Dünyanın en zengin 10 klübü arasındalar.Ekonomik açıdan sorunları yok.Onların Libertadores’te deplasman karneleri Flamengo maçına kadar zayıftı.Ama kendi sahalarında 4-2 kaybettiler ve deplasmanda 3-0 kazandılar.Bu maçı da istiyorlar.Öncelikli tercihim üst olacak.Daha sonra Santos galibiyetini önereceğim

Santos galibiyeti WON cheers
Monterrey –Santos Laguna

Meksika Clausura playoff yarı finali ilk maçı .Monterryli suazo ve Santos Lagunalı Vuoso toplam 24 gole imza attılar.İki takımda bu önemli golcülerini son maçlarında oynatmadılar.İkisi de dinlenmiş olarak sahaya çıkacaklar.Aperturada oynadıkları maç 1-1 bitmiş,clausurada Santos 2-0 kazanmıştı.Santos Laguna benim bu ligde en beğendiğim takım.Monterrey ise evinde iyi bir takım. Santos’un bu maçtan en an az bir beraberlikle dönebileceğini de düşünüyorum. Alt/üst tercihim ise üst olacak.Skor tahmini 2-2

Beraberliği tahmin ettim. cheers
Umarım kuponuna beraberlik koyup iyi kazanan arkadaş vardır.Ama daha gollü olacağını düşünmüştüm

bergman
Güney Amerika Uzmanı
Güney Amerika Uzmanı

Kullanıcı profilini gör

Geri: LİBERTADORES'TE QUİTO BAYRAMI

Mesaj  Deletoreft Bir Cuma Mayıs 23, 2008 3:04 pm

bergman Yaw Clasurada Kaç Takım Düşüyo Shocked Shocked Rolling Eyes Embarassed
Deletoreft
Tipster
Tipster

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Deletoreft Bir Cuma Mayıs 23, 2008 3:14 pm

Cevap Vermek İstemiyosun Anlaşılan Canın Saolsun Neutral
Deletoreft
Tipster
Tipster

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  bergman Bir Cuma Mayıs 23, 2008 3:40 pm

Kusura bakma görmedim.Şöyle clausura puan tablosu hiç bir şey ifade etmiyor tek başına.Son üç sene takımların topladıkları puanları oynadıkları maç sayısına bölerek bir ortalama buluyorlar.O ortalama rakama göre oluşan puan tablosu takımları belirliyor.İkinci ligden çıkacak takımlar için ise böyle bir şey yok.Ortalama sisteminin amacı Boca,River,Velez,Racing gibi Arjantin'in geleneksel takımlarını küme düşürmekten korumak.Güney Amerika'ın büyük bölümü farklı varyasyonlarla uyguluyor bu sistemi.

bergman
Güney Amerika Uzmanı
Güney Amerika Uzmanı

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Deletoreft Bir Cuma Mayıs 23, 2008 3:43 pm

bergman demiş ki:Kusura bakma görmedim.Şöyle clausura puan tablosu hiç bir şey ifade etmiyor tek başına.Son üç sene takımların topladıkları puanları oynadıkları maç sayısına bölerek bir ortalama buluyorlar.O ortalama rakama göre oluşan puan tablosu takımları belirliyor.İkinci ligden çıkacak takımlar için ise böyle bir şey yok.Ortalama sisteminin amacı Boca,River,Velez,Racing gibi Arjantin'in geleneksel takımlarını küme düşürmekten korumak.Güney Amerika'ın büyük bölümü farklı varyasyonlarla uyguluyor bu sistemi.

Saolasın
Deletoreft
Tipster
Tipster

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  bergman Bir Cuma Mayıs 23, 2008 3:45 pm

İngilizcen varsa Arjantin football fedarasyonun sitesinden ortalama tablosuna ulaşabilirsin

bergman
Güney Amerika Uzmanı
Güney Amerika Uzmanı

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Deletoreft Bir Cuma Mayıs 23, 2008 3:47 pm

bergman demiş ki:İngilizcen varsa Arjantin football fedarasyonun sitesinden ortalama tablosuna ulaşabilirsin

Olmaz Olurmu Saolasın Sular Seller Gibi Very Happy
Deletoreft
Tipster
Tipster

Kullanıcı profilini gör

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön